درباره ما

فروشگاه فایل مارکت اولین فروشگاه تخصصی فایلهای تعمیرات ماشين آلات راهسازي،معدني،کشاورزي ،کارگاهي و بزرگراهی در ایران می باشد.بامحیط کاربری آسان و دسترسی کامل به تمام فایل های تعمیراتی مورد نظر شما برای بیشتر دستگاههای راهسازی، این امکان را فراهم کرده که به آسانی به بهترین و کمیاب ترین فایل های تعمیرات در زمینه مورد نظرتان دست پیدا کنید. ما در فایل مارکت سعی کرده ایم کاربران با ساده ترین و راحت ترین روش ها از سایت استفاده و به آسانی عملیات خرید خود را انجام داده و به محتوای مورد نیاز خود دست پیدا کنند. در فروشگاه فایل مارکت بیشتر فایل های تعمیراتی دستگاههای راهسازی در دسترس شما قرار گرفته است.

وب سایت فایل مارکت وب سایتی برای تعمیرکاران،قطعه فروشان و دانشجویان عزیز می باشد که میتوانند به راحتی و با سرعت بالا و همچنین قیمت مناسب و پایین، فایل های موردنیاز خود را خریداری کرده و با کیفیت و سرعت بالا دانلود کنند . این وب سایت کار خود را از دی ماه 1381 با قدرت آغاز کرده و توانسته است جایگاه خوب و محبوبی را در تعمیرکاران عزیز پیدا کند. کیفیت فایل های موجود ، پشتیبانی همیشگی فروشگاه ، ارائه راهکار های آموزشی و ایجاد بستری مناسب از مزیت های عمده فروشگاه فایل مارکت می باشد.

فروشگاه فایل مارکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن تجارت،لوگوی طلایی ثبت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجوز فعالیت واحد فرهنگی دیجیتال از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

نظرات و راهنمایی های شما عزیزان می تواند کمک بزرگی باشد در جهت بهبود عملکرد این مجموعه، خواهشمندیم آن را از ما دریغ نفرمایید!

 

پشتیبانی سریع:09333011127

لطفا در صورت نبود فایل تعمیرات دستگاه مورد نظر مدل دستگاه را بصورت کامل پیامک،تلگرام ،واتس آپ یا روبیکا نمایید

کانال تلگرام:
filemarketing@